Náramky

Zamilujte ♥ se do minerálů stejně jako já ♥

Náramky pro vás vyrábím z přírodních minerálů. Dámské a pánské náramky tvořím z korálků o průměru 6 mm, 8 mm nebo 10 mm, dětské z korálků s průměrem 4 nebo 6 mm.

Korálky jsou navlečeny na elastickém vláknu a díky tomu se pohodlně navlékají a snadno se usadí na zápěstí.

Komponenty a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Jsou odolné vůči korozi, mají dlouhou životnost a jsou stálobarevné. Chirurgická ocel použitá při výrobě je hypoalergenní a vyniká svou stálostí, tvrdostí a odolností.

Náramky můžete vybírat ze stálé nabídky nebo Vám vyrobím náramek podle přání.

U náramků na míru je doba dodání 5-7 dnů od objednávky.

U náramků skladem nic nebrání okamžitému odeslání.

Před objednáním si, prosím, změřte zápěstí napevno.

Náramek zasílám v organzovém sáčku, do kterého můžete náramek uložit např. při sportu apod. Pokud si přejete náramek zabalit do dárkové krabičky, vyberte si ji v e-shopu a připojte k objednávce.

Péče o Náramky:

Přírodní polodrahokamy by neměly přijít do styku s parfémy, kosmetikou, chemickými přípravky, agresivním potem, oleji, mořskou vodou (vyjma korálu) apod. Při slunění, plavání, fyzické aktivitě, pobytu v sauně by se měly náramky  sundávat. Slunce, dlouhé máčení ve vodě (hlavně ve slané), kontakt s potem apod. může vést u citlivých kamenů ke ztrátě barvy, zmatnění a jinému poškození.

Minerály by se měly pravidelně čistit a nabíjet, aby si uchovaly své vlastnosti a účinnost. Minerály mají schopnost vstřebávat okolní energii. Pokud bude negativní energie příliš, mohou se na kamenech projevit prasklinky nebo dokonce puknout.

Minerály do náramků se snažím vybírat a kombinovat tak, aby byl způsob očisty a nabíjení podobný. Pro šperky z minerálů je univerzálním způsobem očisty odpočinutí na drůze křišťálu nebo ametystu. Tímto způsobem nedojde k delšímu kontaktu s vodou. Pod tekoucí vodou se pak opláchne až samotná drůza.

Informace o kamenech a jejich popisy čerpám s laskavým svolením jejich autora z knih mineraloga Josefa Pavla Kreperáta. Pokud hledáte autora, který píše velmi mile, lidsky a je hlubokou studnicí informací, vřele doporučuji jeho knihy. V mé knihovně už bydlí Skrytá moc drahých kamenů a Lexikon léčivých kamenů. Na českém trhu je od něj k dostání ještě Léčení drahými kameny a Křišťál a ostatní křemeny v léčitelství.

UPOZORNĚNÍ : Všechny uváděné údaje  o léčivých účincích minerálních kamenů a polodrahokamů  jsou pouze informativního charakteru. Nevyužívejte tedy jejich popisované vlastnosti jako náhradu běžné léčby předepsané lékařem !